Merhaba!Girişimci Okulu'na Hoşgeldiniz! Abone Ol 

GirişimTeknoloji

Çekilişlere Kolayca Ulaşın: RaffleApp

1 Dakika Okuma Süresi

İhtiyaç duyduğunuz ürünü kolayca belirleyerek çekilişine katılmak RaffleApp ile artık mümkün. Üniversiteli genç girişimciler tarafından geliştirilen bu çekiliş platformu ile artık istediğiniz ürünün güvenilir çekilişine katılabilirsiniz.

Günümüzde ekonomik sıkıntılar ve günlük ihtiyaçları karşılama derdi içerisinde birçok kişi isteklerini ve gündelik olmayan ihtiyaçlarını karşılayamıyor. Kişilerin şanslarını deneyerek ihtiyaçlarını karşılamak için başvurdukları ilk seçenek ise çekilişler oluyor. Fakat sosyal medyada bulunan çekilişler arasında kendi ihtiyaç duyduğun ürünü bulmak ve bulduğun çekilişlerin güvenilirliğinden emin olmak şu günlerde çok zor. Bu nedenle RaffleApp, internette ve sosyal medyada dağınık halde bulunan çekilişleri bir platforma toplayarak kullanıcısının vakitten ve nakitten kazanmasını sağlarken güvenilir bir çekiliş platformu unvanını da taşıyor.

Bununla birlikte RaffleApp, müşteri segmentlerini oluşturan kurumlar; yani çekilişleri veren firmalar, influencer ve markaların sosyal mecralarda çekilişler yoluyla ulaştıkları kullanıcı profiline yönelik detaylı bir veriye ulaşmalarını sağlıyor. Uygulama, çekilişler yoluyla yapılan reklamların sonunda personaya yönelik detaylı veriler sağlayarak bu firmaların gelecek dönemlerde kurgulayabilecekleri pazarlama stratejilerini geliştirmelerinde önemli bir rol oynamayı hedefliyor.

Ayrıca dijital pazarlama bütçelerinin artan döviz kurları nedeniyle uçuk fiyatlara çıkmış olması da büyük bir problem. RaffleApp, çekilişlerin doğru hedef kitlesine düşük bir bütçeyle erişmesini sağlıyor ve çekiliş veren kurum ve kişilere kalıcı etkileşimler kazandırıyor.

Çekilişlere katılmak için uygulamayı hemen indirin:  https://raffleapp.co/#download

RaffleApp hakkında daha detaylı bilgi için: https://raffleapp.co/

İlgili Yazılar
Girişim

Dünyada Adresleri Sadeleştiren Girişim Postnick'te Ambassador Olma Fırsatı

2 Dakika Okuma Süresi
Postnick; kullanıcıların tüm adreslerini kayıt edebilecekleri ve onlara takma isim tanımlayabilecekleri merkezi bir adres yönetim uygulamasıdır. Kullanıcılar; il, ilçe, mahalle, apartman numarası…
E-TicaretTasarımTeknoloji

GittiGidiyor logosunu değiştirdi!

1 Dakika Okuma Süresi
20. yılı için bir reklam kampanyası gerçekleştiren GittiGidiyor, yeni logosunu ve sloganını da kullanıcılarının beğenisine sundu.
Girişim

Pazardan Uygulaması Semt Pazarlarından Kullanıcılara Robotla Teslimata Başladı

1 Dakika Okuma Süresi
Semt pazarlarındaki tezgâhlardan evlere sipariş olanağı sağlayan Pazar yeri uygulaması Pazardan’ı geliştiren Bizero Robotics, Türkiye’de ilk kez otonom teslimat robotu Pika ile…
Haber Bültenine Abone Olun

Ekibimizden en son haberleri ve güncellemeleri almak için e-posta listemize katılın.

10 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir