Merhaba!Girişimci Okulu'na Hoşgeldiniz! Abone Ol 

Girişim

Dünyada Adresleri Sadeleştiren Girişim Postnick’te Ambassador Olma Fırsatı

2 Dakika Okuma Süresi

Postnick; kullanıcıların tüm adreslerini kayıt edebilecekleri ve onlara takma isim tanımlayabilecekleri merkezi bir adres yönetim uygulamasıdır. Kullanıcılar; il, ilçe, mahalle, apartman numarası gibi bir çok detaydan oluşan adreslerine, >>can, >>deniz.kampus, >>kolay ya da >>007 benzeri, istedikleri takma ismi (>>postnick’i) seçme özgürlüğüne sahiptirler. Postnick üyesi kişiler, adres bilgilerini her platformda ayrı ayrı kaydetmekle uğraşmak yerine, tüm adreslerini Postnick hesaplarında tutabilirler ve entegre tüm platformlardan bu adreslerine erişebilirler. Adres değişikliği gerektiği durumlarda da, tüm platformları tek tek ziyaret etmelerine gerek kalmadan, sadece Postnick hesaplarında adreslerini güncellemeleri yeterli olmaktadır.
Postnick, adresimizi paylaştığımız her senaryoda bize zaman kazandırmak amacıyla hayata geçirilmiş bir uygulamadır.  E-ticaret sitelerine üye olurken, kargo gönderisi yaparken, ulaşım uygulamalarında gideceğimiz yeri tariflerken ve hatta evimize ambulans benzeri acil hizmetleri çağırmamız gerektiğinde dahi artık uzun uzun adres bilgisi paylaşmak yerine, adres takma isimlerimizi, yani >>postnick’lerimizi paylaşabileceğiz.
Örnek olarak: “Bağdat Caddesi, Numara : 393-1, Kat : 3, Daire : 22, 34730, Suadiye Mahallesi, Kadıköy, İstanbul, Türkiye” gibi uzun bir adresi kullanmak yerine, adresinizi sadece “>>can” olarak ifade edebiliyorsunuz. Üstelik, almış olduğunuz >>postnick’lere, temel adres bilgisine ek olarak “adres tarifi”, “adresin harita üzerindeki enlem boylam bilgisi” ve “telefon numaranızı” dahi kaydedebiliyorsunuz.

Nasıl Postnick sahibi olurum?

Dileğen herkes www.postnick.com adresini ziyaret edip, email ve şifre ile üyeliğini aktive edip, ömür boyu ücretsiz adres takma ismini (>>postnick) hemen alabilir. Arkadaşlarını davet edip, üye olmaları durumunda kazanacakları promosyon kodu ile ilave >>postnick alımı için yıllık 2$ bedel ödemeden istedikleri ilave isme de sahip olabilirler

Postnick Marketplace;

Ücretsiz veya yıllık 2$ bedel ile alınmış olan >>postnick lerin pazar yerinde satışa sunulabileceğini, şu ana kadar 10$, 50$, 100$ bedeller ile satışların gerçekleştiğini de belirtmekte fayda var.

Postnick Student Ambassador Program: 

Postnick’in 2021 yılı başında hayata geçirdiği program başta Türkiye olmak üzere tüm dünyadan farklı üniversite ve fakültelerde öğrencileri kabul etmektedir. 

Programın amacı üniversite öğrencilerinin iki Türk kurucu tarafından San Francisco merkezli kurulan Postnick girişiminin tüm süreçleri ve gelişmelerinin bilfiil içinde yer almalarını sağlamak, kurucu ortakları Buğra ve Yiğit’in hem girişimcilik hem de geçmiş kurumsal tecrübelerinden faydalanmalarını sağlamaktır. Üyelerden beklenti de Postnick’in büyüme hikayesinin içerisinde aktif rol alarak hem bilinirlik, hem yeni üye kazanımı hem de platform hakkında geri bildirimlerde bulunmalarıdır. 

Başvuru linki: https://forms.gle/FJdQ3opGqRWScp6w8

Beklemeye gerek yok Hemen Harekete Geç!  www.postnick.com

İlgili Yazılar
GirişimTeknoloji

Çekilişlere Kolayca Ulaşın: RaffleApp

1 Dakika Okuma Süresi
İhtiyaç duyduğunuz ürünü kolayca belirleyerek çekilişine katılmak RaffleApp ile artık mümkün. Üniversiteli genç girişimciler tarafından geliştirilen bu çekiliş platformu ile artık istediğiniz…
Girişim

Pazardan Uygulaması Semt Pazarlarından Kullanıcılara Robotla Teslimata Başladı

1 Dakika Okuma Süresi
Semt pazarlarındaki tezgâhlardan evlere sipariş olanağı sağlayan Pazar yeri uygulaması Pazardan’ı geliştiren Bizero Robotics, Türkiye’de ilk kez otonom teslimat robotu Pika ile…
Girişim

7 adımda mükemmel hakkımızda sayfası hazırlayın!

4 Dakika Okuma Süresi
Herkesin farklı farklı alanlarda gerek işi için gerek ise kendi için web sitesi kurmaya giriştiği bu günlerde web sitelerinin içeriğini kaliteli ve…
Haber Bültenine Abone Olun

Ekibimizden en son haberleri ve güncellemeleri almak için e-posta listemize katılın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir